Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 20.07.2018 18:17:16 

Bichon frise - PUPPIES

štěňátka - LITTER "J" PAMPWI

Dlouho očekávaná štěňátka se narodila 5. března 2018

 

po rodičích

  father/otec: Regina Bichon BORN TO BE WILD  mother/matka:  PEARL MAGIC PAMPLONE z Podchotucí  

                           

 

 

Pedigree a tituly otce jsou v sekci Krycí psi

  

 

 

***********************************************************************

 

Puppies are equipment registered microchip, travel blue petpassport and first vaccination. Next revaccination according to veterinary schematics. Preventative treatment against inner parasite account self-evident from 14 th days age. Important information for incomer is advantage in habit pup on dog toilet. This habit is in pup of the three weeks age prepotent fixation.  

On a day taking puppy given along home components, where there are full written information how further tend puppy, CD with photos from our file from of the day nativity puppy to the of the day taking, tablet on wormed, frontline on a day taking against external parasite (flea, ixodes,...) and sufficient granule inclusive exhibits in original package.

Puppies have in of our Kennel from Podchotucí lifelong breeder set, if about this services disply manifest owner focus. Breeder set entails: assistance in solving any for you complicated situation, consultancy in the area veterinary, health and dietetic difficulty, selection pasturage, care of hair, tonsure and full adjustment for use at home and on show, help on dog show, evaluation, breeding,.. .

If you interested about our puppies  write me please

RESERVATION  mail   bichon.frise@seznam.cz     or phone No. +420 602 222 316

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

                     Štěňátka jsou vybavena registrovaným micročipem, cestovním modrým petpassportem a základní vakcinací. Další revakcinace dle vakcinačního schématu. Preventivní léčbu proti vnitřním parazitům považujeme za samozřejmou od 14 dnů věku. 

Důležitou informací pro nové majitele je výhoda v návyku štěněte na psí PLENKU. Tento návyk je ve štěňatech již od tří týdnů věku velmi silně fixován. 

V den odběru štěňete nový majitel dostává s sebou domů složku, kde jsou kompletní písemné informace jak dále pečovat o štěně, CD s vypálenými fotografiemi z našeho archivu ode dne narození štěňat do dne odběru, tabletu na odčervení, frontline v den odběru proti zevním parazitům (blechy, klíště, roztoči,...) a dostatečné množství krmiva včetně vzorků v originálních balení.

Psík má v naší CHS z Podchotucí celoživotní chovatelský servis, pokud o tuto službu projeví majitel zájem. Chovatelský servis znamená: pomoc při řešení jakékoliv pro vás složité situace, poradenství v oblasti veterinárních, zdravotních i dietetických potíží, výběr krmiva, péče o srst, stříhání a kompletní úprava na doma i na výstavy, pomoc na výstavách psů, bonitace, chov,...

Jestliže Vás naše štěňátka zaujala, sháníte bišonka a máte zájem o více informací, napište nám

RESERVATION  mail   bichon.frise@seznam.cz   nebo telefon +420 602 222 316

 §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

  

Složení výbavičky krmiva pro štěňátko je vybíráno dle aktuálního složení krmné dávky. Podle toho, si domů se štěňátkem odnesete startovací balíček FARMINA. 

 

 

TOPlist