Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 20.11.2017 21:18:52 

Bichon frise - PUPPIES

Výstavy - Dog show´s 2013
Výstavy - Dog show´s 2013
 

 

 

10 th. May - EUROPE SIEGERIN DORTMUND  2013

Judge:  Klotz (Deutsche) 

class champion

-  ICH. ALILIANA YAWIL z PODCHOTUCÍ - EX.1, CAC VDH, CAC, CACIB,

                                                                             EUROPE SIEGERIN

 

21 st. April - Special VP Svätý Júr BKS

Judge: Vladimír Javorčík (Slovakia) 

class champion

-  ICH. Regina Bichon BORN TO BE WILD - EX.1, CC čekatel klubového šampiona

-  ICH. ALILIANA YAWIL z PODCHOTUCÍ - EX.2

                                                   + 1.místo v soutěži Dítě a pes s Adriankou 2roky

                                                   + 1.místo v soutěži PÁRY

 

 

20 th. April - Klub VP Svätý Júr BKS

Judge: Biljana Nikolic (Croatia) 

class champion

-  ICH. Regina Bichon BORN TO BE WILD - EX.4

-  ICH. ALILIANA YAWIL z PODCHOTUCÍ - EX.2, res. CAC

                                                   + 3.místo v soutěži Dítě a pes s Adriankou 2roky

                                                   + 1.místo v soutěži PÁRY

   

wink  LUXUSNÍ VÍKEND S NAŠÍ VNUČKOU ADRIANKOU, SPOLEČNÝ KLUBOVÝ VEČER PLNÝ PŘÁTELSKÉ POHODY A KLÍDEČKU cheeky

ŠKODA, ŽE TAKOVÁ ATMOSFÉRA NA ČESKÝCH VÝSTAVÁCH NENÍ K VIDĚNÍ

 

7 th. April - MVP Wieselburg AT

Judge: Chantal Mare (France)  10th bichon´s

-  ICH. ALILIANA YAWIL z PODCHOTUCÍ - EX.1, CAC

                                           Österreichischer CHAMPION

PO NÁVRATU Z VÝSTAVY JSME SE V NOCI KONEČNĚ DOČKALI HŘÍBÁTKA  KLISNIČKY APRIL ICE PRINCESS
více na www.painthorses.wbs.cz

17 th. Marz - LANDES dog show Neussen DE

Judge: Alena Košťálová (Czech)  14th bichon´s

Tradičně skvělé dvě výstavy -

"MY ČEKALI JARO A ZATÍM PŘIŠEL SNÍH A MRÁZ, TAK STRAŠLIVOU ZIMU JSME TU ZA 10 LET NEZAŽILI"

       

   

class champions

-  CH. YAZOO HEWIL z PODCHOTUCÍ - EX.2, res. CAC, VDH res. CAC

class champions

-  ICH. ALILIANA YAWIL z PODCHOTUCÍ - EX.1, CAC, VDH CAC, BH, LANDES winner, BOB
      
class open
- MY OH MY HEMAJ z PODCHOTUCÍ - EX.1, CAC, VDH CAC
 
 
 
- FORTIA QUHÁD z PODCHOTUCÍ - EX 2

16 th. Marz - Special dog show Neussen DE

Judge: Petr Řehánek (Czech)  14th bichon´s

class champions

-  CH. YAZOO HEWIL z PODCHOTUCÍ - EX.2, res. CAC, VDH res. CAC

class champions

-  ICH. ALILIANA YAWIL z PODCHOTUCÍ - EX.1, CAC, VDH CAC, BH special winner
 
class open
- MY OH MY HEMAJ z PODCHOTUCÍ - EX.1, CAC, VDH CAC
- FORTIA QUHÁD z PODCHOTUCÍ - SG 2
 
 

24 th. Februar - International dog show Nitra SK

Judge: Miroslav Guniš (Slovensko)  14th bichon´s

class champions

-  CH. YAZOO HEWIL z PODCHOTUCÍ - EX.1, CAC, CACIB, BOS

class champions                                                   

-  ICH. ALILIANA YAWIL z PODCHOTUCÍ - EX.1, CAC, CACIB, BOB

                                                   SLOVAKIA CHAMPION 

23 th. Februar - International dog show Nitra SK

Judge: Tino Pehar  (Cro)  14th bichon´s

class champions

-  CH. YAZOO HEWIL z PODCHOTUCÍ - EX.1, CAC, CACIB, BOS

 

class champions                                                   

-  ICH. ALILIANA YAWIL z PODCHOTUCÍ - EX.1, CAC, CACIB, BOB

     

surprise  Wildíček slaví úspěch dcery Aliliana Yawil  cheeky

  

6 th. Januar - National dog show Brno CZ

Judge: Ing. Kanás Róbert  (Slovensko)  13th bichon´s

class champions

-  ICH. Regina Bichon BORN TO BE WILD - EX.1, CAC, CAC ČMKU, National winner

class champions

-  ICH. ALILIANA YAWIL z PODCHOTUCÍ - EX.1, CAC, CAC ČMKU, National winner, BOB

                                                   ČESKÝ ČMKU CHAMPION 

 

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
2298 10 třída štěňat AUDY DUDY Šan-Lí Kotoulová Naďa Kanás Robert, Ing. Velmi nadějný1
2299 10 mezitřída DUKE DEXTER Rokus Kuntová Nadežda Kanás Robert, Ing. Výborný1, CAC
2300 10 mezitřída ELIXIR OF LIVE Charnett Horňáková Ing. Martina Kanás Robert, Ing. Velmi dobrý2
2301 10 třída otevřená BEETHOVEN Charnett Zapletalová Miluše Kanás Robert, Ing. Velmi dobrý2
2302 10 třída otevřená COLIN Starobělský les Benešová Marcela Kanás Robert, Ing. Výborný1, CAC,
2303 10 třída vítězů Bacio Fante la Stella Nostra Horňáková Veronika Kanás Robert, Ing. Výborný2
2304 10 třída vítězů Born To Be Wild Regina Bichon Senohrábková Kamila Kanás Robert, Ing. Výborný1, CAC, NV
2305 10 třída veteránů HARVI Moravia White Kvasnovská Lenka Kanás Robert, Ing. Velmi dobrý1
2306 10 třída dorostu Samantha Girl Charnett Kalužová Ladislava Kanás Robert, Ing. Velmi nadějný1
2307 10 třída mladých METAXA Charnett Krošová Dana Kanás Robert, Ing. Výborný1, CAJC, BOJ
2308 10 mezitřída Artemiella Tango Amore Barvíková Gabriela Kanás Robert, Ing. Výborný2, RCAC
2309 10 mezitřída DAYZE LEE Rokus Kuntová Nadežda Kanás Robert, Ing. Výborný1, CAC
2310 10 třída otevřená COLETTA Starobělský les Benešová Marcela Kanás Robert, Ing. Absence
2311 10 třída otevřená MY OH MY HEMAJ z Podchotucí Trumpichová Kanás Robert, Ing. Velmi dobrý1
2312 10 třída vítězů Aliliana Yawil z Podchotucí Senohrábková Kamila Kanás Robert, Ing. Výborný1, CAC, NV, BOB
2313 10 třída vítězů DOMENICA La Stella Nostra Srbova Eva Kanás Robert, Ing. Výborný2, RCAC

 

TOPlist